• Обновено
Терапевтот е Избор® Нога Ролери & Massager

Терапевтот е Избор® Нога Ролери & Massager

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Околу 6 инчи) во должина, а 2.25 инчи во дијаметар.Билатерален дизајн - се зголемува притисокот поени да се достави enhanced нога масажа.Заврши со инструкции - содржи основни инструкции за Нога, Теле и Бедрото Масажа.Мал и лесен - преносни и патување пријателски.Може да се разладени или замрзнати - ладење пред да го користите сида намалување на воспалението.Терапевтот е Избор Нога Ролери & Massager се користи за да се обезбеди привремено олеснување од болката поврзани со plantar fasciitis, пета втори и уморни нозе.Пациентите со plantar fasiciitis може да се користи на ролери како уред да се водат на plantar fascia и зголемување на флексибилност.Оние кои се соочуваат со болка од уморни нозе ќе се најде на масажа придобивките на ролери пријатен и терапевтски.Во сите апликации, тоа може да биде разладени или замрзнати да помогне да се намали воспалението.Нагласени Карактеристики : Големина : Приближно 6 инчи) во должина, а 2.25 инчи во дијаметар Билатерален дизајн - се зголемува притисокот поени да се достави enhanced нога масажа.Може да се разладени или замрзнати - ладење пред да го користите сида намалување на воспалението.Заврши со инструкции - содржи основни инструкции за Нога, Теле и Бедрото Масажа Мали и лесни - преносни и патување пријателски.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.