• Обновено
Ashirira Нога Релаксираат Лист - Црвена Пиперка Од Ashirira за Жените - 30 Pc Закрпи, 30count

Ashirira Нога Релаксираат Лист - Црвена Пиперка Од Ashirira за Жените - 30 Pc Закрпи, 30count

Оценката:
DEN 487.20

Тековен
Во магацинот.

Ова е добра нога се релаксираат на состојба направени од природни дрво екстракти со detoxing својства.Таа го стимулира рефлексните точки на нозе.Тоа го враќа балансот на целото тело.Објектот Пакет Димензија : 23.8 cm L x 12.9 cm W x 6.1 см Х.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.