• Обновено
WORKPRO W002901A 4-Парче Мерење Алатка во Собата, Торпедо, Дух Ниво, Лента Мерка со Торба за Носење

WORKPRO W002901A 4-Парче Мерење Алатка во Собата, Торпедо, Дух Ниво, Лента Мерка со Торба за Носење

Оценката:
DEN 1840.80

Тековен
Во магацинот.

Висок квалитет на алуминиум рамка со површински третман за мала тежина и издржливост.Патентирана Verti.мапа на дизајн дава јасен поглед на шишенцето од различни агли со подобри точноста.Rubberized крајот капи заштита од шок, Цврст блок акрилик ампули се спротивстави на кршење, протекување и fogging. 0. 29 ir 0. 005 инчи шишенцето точност во крајна позиција.Сет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР 5 M/16 ft лента мерка, 1 КОМПЈУТЕР 9" aluminual торпедо ниво, 1 КОМПЈУТЕР 24" Verti-сајт алуминиум дух ниво, 1 КОМПЈУТЕР 48" Verti-сајт алуминиум дух ниво и 1 КОМПЈУТЕР носи торба.Непречен поглед на шишенцето кога водовод пост или рамка е предизвик за традиционалниот нивоа.Новиот патентиран шишенцето технологија овозможува јасен преглед на шишенцето од различни агли за полесно користење и поголема точност.Уверение шишенцето точноста на . 029 степени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.