• Обновено
Младата Wiss Виткање Алатка за Поставување 12 и 24- WF12 и WF24

Младата Wiss Виткање Алатка за Поставување 12 и 24- WF12 и WF24

Оценката:
DEN 535.92

Тековен
Во магацинот.

Најчесто се користат за виткање канали и правење долго униформа се наведнува во лим. 3/8 инчи и 1-инчен длабочина виткање канал да се обезбеди соодветна длабочина усогласување.Изградена на 16 тешки-мерач челик што овозможува виткање канали од проширување и обезбедува прецизни и точни се наведнува.Најчесто Се Користат За Виткање Канали И Правење Долго Униформа Се Наведнува Во Лим. 3/8 Инчи И 1-Инчен Длабочина Виткање Канал Да Се Обезбеди Соодветна Длабочина Усогласување.Изградена На 16 Тешки-Мерач Челик Што Овозможува Виткање Канали Од Проширување И Обезбедува Прецизни И Точни Се Наведнува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.