• Обновено
ZuPreem Тропски Вистински Микс Награди Однесувајте се Вклопуваат, 6 Унци, за Папагали Conures Macaws s и Cockatoos

ZuPreem Тропски Вистински Микс Награди Однесувајте се Вклопуваат, 6 Унци, за Папагали Conures Macaws s и Cockatoos

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Вкусна комбинација на кикирики, ананас, манго и кокос.Третира додадете различни и уживање за вашата голема птица е секојдневна исхрана.Вкусна награда за оние посебни моменти ќе ги споделите со вашите домашни миленичиња птица.Однесувајте се вклопуваат за големи птици како папагали, conures, macaws,s, и cockatoos.Оваа ограничена состојка птица третираат микс е едноставна, здрав начин да им даде на вашите птици вкус на овошје и јатчесто овошје тие се жедни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.