• Обновено
Dongdexiu Видиме Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на Камерата за Huawei Нова 5T Телефон Додатоци

Dongdexiu Видиме Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на Камерата за Huawei

Оценката:
DEN 830.40

Тековен
Во магацинот.

[Висок Квалитет] 100% сосема нова фабрика,безбедно и издржливи. [Видиме Замена Додатоци] Замени старите и оштетени мобилен телефон додатоци со нови, правење на вашиот телефон покорисно отколку било кога. [По-продажбата на Гаранција] Ако имате било производ или логистички проблеми, ве молиме контактирајте со нас да се реши.Видиме Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на Камерата за Huawei Нова 5 T Телефон Додатоци. 1. Задниот поклопец замена за Huawei Нова 5 T 2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Целосно се вклопуваат и да работат 5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.