• Обновено
Dongdexiu Видиме Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 8 SE Телефон Додатоци

Dongdexiu Видиме Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 8 SE Телефон Додатоци

Оценката:
DEN 2232.00

Тековен
Во магацинот.

[Висок Квалитет] 100% сосема нова фабрика,безбедно и издржливи. [Видиме Замена Додатоци] Замени старите и оштетени мобилен телефон додатоци со нови, правење на вашиот телефон покорисно отколку било кога. [По-продажбата на Гаранција] Ако имате било производ или логистички проблеми, ве молиме контактирајте со нас да се реши.Видиме Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 8 SE Телефон Додатоци. 1. Задниот поклопец замена за Huawei Нова 8 SE 2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Целосно се вклопуваат и да работат 5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.