• Обновено
Нане Julep Купот на Бакар drinkware прибор за Пакување од 2 Луксузни

Нане Julep Купот на Бакар drinkware прибор за Пакување од 2 Луксузни

Оценката:
DEN 323.76

Тековен
Во магацинот.

Овие чаши вода се изградени со чиста суров бакар и не внатрешноста лагер слој.Рака зачукуваше заврши со заварени чиста полиран бакар.Има 10 МЛ (300 ML) на вашата избрана пијалаци.Tumblers мерки 3.5" во висина од 2.8" дијаметар.Уживајте застрашувачки, вкус, здравствените придобивки од чист бакар пијат опрема.Бакар вода tumblers се изработени од високо мерач чист бакар.Дизајниран да им понуди многу години на употреба и уживање.Неспоредлив рачно изработени квалитет.Нашите бакар очила се сите рака направена од страна на квалификувани занаетчии од користење на време-тестиран, рачно изработени, emboseed техники кои изгледаат само како убава на маса како што тие не се вашата рака.Секој бакар стакло е ставен преку мулти-ден процес кој вклучува 12 различни чекори за да се обезбеди секое парче е импресивно уникатен.Нашите бакар очила се сите рака направена од страна на квалификувани занаетчии од користење на време-тестиран, рачно изработени, emboseed техники кои изгледаат само како убава на маса како што тие не се вашата рака.Секој бакар стакло е ставен преку мулти-ден процес кој вклучува 12 различни чекори за да се обезбеди секое парче е импресивно уникатен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.