• Обновено
Сопствени Оригинални Шума Приказ на Слика за Позадина Mural за Дневна Соба и Спалната соба Дома Ѕид Оркестарот Quarto Ѕид Трудови 3D-450Cmx300Cm

Сопствени Оригинални Шума Приказ на Слика за Позадина Mural за Дневна Соба и Спалната соба Дома Ѕид Оркестарот

Оценката:
DEN 847.20

Тековен
Во магацинот.

ГОЛЕМИНА : 450x300cm(177.76by118.204lin).Секој производ има свој уникатен дизајн што може да ни даде различна силен визуелен ефект разликата во бојата и убавината на сликата нека се чувствуваат 3 D простор.Овие 3 D Позадини изгледаат многу реални давајќи им на гледачите вистински прозорец убава одлична модерна сцена која ќе ја направи вашата соба да изгледа неверојатно во секоја соба,Тие не содржат штетни материи, и се соодветни за детски соби или спални соби.Лесно да се чисти чистење отпор.здраво.еколошки.враќање на еколошки живот.Без разлика во која големина сакате можеме да го направиме тоа за вас Тротоарите или wallpaper .БРЗО и БЕЗБЕДНО ИСПОРАКА : производот е спакуван во трајни картон.ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ : е високо квалитетен материјал, отпорен на deforming, odourless.На воздушни меури, брчки или набори не се појави по инсталацијата.Нашите позадини имаат мазна surfaces UV отпорни трајна боја, odourless, отпорен на вода.Интензивни бои.Тие не содржат штетни материи, и се соодветни за детски соби или bedrooms INSTALLATION : супер лесно!Само применуваат лепак директно на ѕидот, лежеше на ленти еден покрај друг, притиснете и тоа е тоа!Дури и ако тоа е прв пат монтажа не-плетени позадина, нема потреба да се плаши од неуспехот.Можете лесно да се справите на хартија пред да ја залепите има set QUICK & БЕЗБЕДНО ИСПОРАКА : производот е спакуван во трајни картон.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.