• Обновено
ERSHIQI 12PCS Пеперутка Ѕид Decals, 3D Пеперутки Оркестарот за Ѕид Налепница Прозрачна Ѕид Налепници бебе соба Спална соба Оркестарот(12pcs)

ERSHIQI 12PCS Пеперутка Ѕид Decals, 3D Пеперутки Оркестарот за Ѕид Налепница Прозрачна Ѕид Налепници бебе соба

Оценката:
DEN 106.56

Тековен
Во магацинот.

Пакет се Вклучени : Секој пакет содржи 12 парчиња на 3 D пеперутка ѕид налепници во различни стилови, кои доаѓаат со лепило ознаки кои ќе ви овозможи да се држи до ѕидот доста добро, различни стил и голема количина која може да ги задоволи вашите различни декорација потреби.Парична казна Изработка : Направен од ПВЦ со добра stickiness, убава во дизајн, да варираат во големина, слаби, но цврсти доволно, пренослив и обновливи, па може да се меша и натпревар нив ќе се направи вашиот дом повеќе прекрасни и удобно.Лесно да се Држиме : Може да се користи на било сува, Чиста и мазна површина.Оваа пеперутка е комбиниран производ, Тоа треба лепак адхезивна лента за тоа пред прикачување на ѕид.Разноврсна : се Применува за да се оркестарот тема партија, Дома Ѕид Налепници Decals, Пеперутка музеј разубавувањето, Бебе деца соба, Фотографија позадина, Божиќ, Свадба, Роденден, итн.Идеален Подароци : идеален подарок за сите важни настани, како Божиќ, свадба, роденден, годишнина, ангажирање, пензионирање или само знак на љубов.Големина : За 8cm секој butterfly Color : Случајни Мешани color Name : Прозрачна Butterfly Materials : PVCPackage се Вклучени : 12pcs Прозрачна Пеперутка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.