• Обновено
5D Снегулка Нокти Налепници 5Sheetes + 10Pcs Шминка Четки Set + 5900Pcs Кристал AB Помине Rhinestones Сет

5D Снегулка Нокти Налепници 5Sheetes + 10Pcs Шминка Четки Set + 5900Pcs Кристал AB Помине Rhinestones Сет

Оценката:
DEN 612.48

Тековен
Во магацинот.

❄️ Она што Ќе Добиете : 5 D Снегулка Нокти Налепници 5 Sheetes + 10 Pcs Шминка Четки Set+ 4 кутија flatback rhinestones + 1 PC пинцети + 1 PC кристал пенкало.За мајка, сестра, другарка, девојка, сопруга, најдобри Божиќ подарок. 5 D Снегулка Нокти Налепници 5 Sheetes + 10 Pcs Шминка Четки Set + 5900 Pcs Кристал AB Помине Rhinestones Сет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.