• Обновено
Божиќ Помине Уметност Налепници, 5D Снегулка самолепливи Налепници Зима Врежана француски Божиќ Нокти Decals за Жени на доградба на Акрилни Нокти DIY Декорација на Нокт

Божиќ Помине Уметност Налепници, 5D Снегулка самолепливи Налепници Зима Врежана француски Божиќ Нокти Decals

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Божиќ Снегулка Помине Украси : 4 листови 5 D втиснување резба модели им даде на луѓето интуитивен и напредни исклучителна чувство.Со Снегулка Снешко Дедо Мраз Elk Бел Снешко Божиќ Дрво и други елементи се совршени за декорација за вашиот божиќ нокти.Шарм Божиќ /Зима Украси : ноктите уметност decals се убави украси за вашиот дневен облечен во Божиќ или Нова Година партија костим, што можете повеќе деликатна, исто така можете да ги користите за декорација на вашиот честитки, подароци, фото книги и повеќе.Креирање на весели Зимски Божиќ ден празнична атмосфера.Долготрајни : Овие Божиќ нокти налепници тетоважи нокти маникир decals ќе трае неколку дена, се додека вие внимателно!Само да уживаат во забавата на DIY помине уметност занает.Совршен Божиќ модели партија корист подарок за Жените Девојки Деца.Лесен за Користење : Нашите нокти налепници се само-лепило; па само изберете ви се допадна шема, само користење пинцети кора од надвор да се држиме тоа нежно вашите нокти, со примена врз база на грб или лак ќе биде подобро.Слично на тоа, само тргни ги исклучите ако сакате да ги отстрани.Овие НЕ се вода трансфер на оние!.Совршен Подарок : најдобриот подарок за вашите деца, пријатели, вашата мајка, жена, па дури и целото семејство.Нокти налепници се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Совршен за домашна употреба и ноктите салон.Вашите деца ќе го сакам и ќе може да го споделуваат со своите пријатели.Спецификација : Предмет : 5 D врежани нокти налепници Ефект : Врежана 5 D Текстура Дизајн : Снегулки/француски Совети/Цвеќиња/Листот/Чипка Боја : Бела Тип : Помине Уметност Само Лепило Декорација Употреба : Помине Уметност Декорација Свадба Помине Уметност Нова Година, Божиќ Нокти Пакет : 4pc x 5 D Нокти Налепници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.