• Обновено
Hislaves Обетки за Жените,Прашина-доказ Накит Складирање Кутија Силна Запечатување Пластични Видливи Водоотпорен Ѓердан се Прикаже Случај за Дома Прстен Екранот Носи

Hislaves Обетки за Жените,Прашина-доказ Накит Складирање Кутија Силна Запечатување Пластични Видливи Водоотпорен

Оценката:
DEN 86.16

Тековен
Во магацинот.

Направени од високо квалитетни пластични материјали, тоа е лесен, флексибилни, практично и не е лесно да се скрши.Кој компактна големина и силна запечатување, овој случај не е лесно да се носат и може да ја спречи гребнатини предизвикани од отворен чување на накит.Постојат 3 големини за вашиот изберете од S, M и Л ЈП филмот ќе биде форматот се издолжува по користење, но тоа може да биде вратена во нејзината првобитна состојба, со топол воздух компресор.Таа е погодна за чување ѓердан, прстен, нараквица, монети, накит, pin и така натаму.Благодарение на водоотпорен и издржливи функција, тоа може да биде поставен насекаде и се користи за долго време.Опис : Кој компактна големина и силна запечатување, овој случај не е лесно да се носат и може да ја спречи гребнатини предизвикани од отворен чување на накит.Благодарение на водоотпорен и издржливи функција, тоа може да биде поставен насекаде и се користи за долго време.Направени од високо квалитетни пластични материјали, тоа е лесен, флексибилни, практично и не е лесно да се скрши.Постојат 3 големини за вашиот изберете од S, M и Л ЈП филмот ќе биде форматот се издолжува по користење, но тоа може да биде вратена во нејзината првобитна состојба, со топол воздух компресор.Таа е погодна за чување ѓердан, прстен, нараквица, монети, накит, pin и така натаму.Точка Име : Накит Складирање Box Material : Plastic Features : Видливи, Преносни, Waterproof Colors : Жолта, Сина, Pink Size Детали : S : 7cm x 7cm/2.76" x 2.76" (Прибл.)М : 9cm x 9cm/3.54" x 3.54" (Прибл.) L : 11cm x 11cm/4.33" x 4.33" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Складирање Кутија(Другите Не се Вклучени).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.