• Обновено
Накит Организатор, Облекување Маса Десктоп Богатство Дрвена Кутија за Козметички

Накит Организатор, Облекување Маса Десктоп Богатство Дрвена Кутија за Козметички

Оценката:
DEN 1341.36

Тековен
Во магацинот.

Огледало Дизајн : Мултифункционален накит кутија со огледало, многу погодна за облекување маса, можете да го користите да се направи копија и чување на накит.Лесен и Удобен : Тоа можат да бидат ставени во дневна соба, спална соба, студија, облекување маса и на други места.Ретро Стил : На ретро дизајниран декоративна кутија додава визуелни интерес и личноста на секоја соба.Големини : Надворешниот дијаметар : 16 x 22.5 x 18.5 cm / 6.x 8.9 x 7.3 во.Фиока внатрешен дијаметар : 13.5 x 19.5 х 4.5 cm / 5.3 x 7.7 x 1.8 во.Со Фиока : складирање кутија може да погодно продавница за козметика, накит, писма, накит, итн.Функција : 1. Огледало Дизајн : Мултифункционален накит кутија со огледало, многу погодна за облекување маса, можете да го користите да се направи копија и чување на накит.2. Ретро Стил : На ретро дизајниран декоративна кутија додава визуелни интерес и личноста на секоја соба.3. Со Фиока : складирање кутија може да погодно продавница за козметика, накит, писма, накит, итн.4. Лесен и Удобен : Тоа можат да бидат ставени во дневна соба, спална соба, студија, облекување маса и на други места.5. Големини : Надворешниот дијаметар : 16 x 22.5 x 18.5 cm / 6.x 8.9 x 7.3 во.Фиока внатрешен дијаметар : 13.5 x 19.5 х 4.5 cm / 5.3 x 7.7 x 1.8 во.Спецификација : Предмет Тип : Ретро Накит Box Material : Композитни Дрво Одбор + Вештачки Leather Size : Надворешниот Дијаметар : Прибл. 16 x 22.5 x 18.5 cm / 6.x 8.9 x 7.3 in Drawer Внатрешен Дијаметар : Прибл. 13.5 x 19.5 х 4.5 cm / 5.3 x 7.7 x 1.8 во Пакет Листа : 1 x Накит Кутија.

Параметри на производот

Item Type:
Retro Jewelry Box
Material:
Composite Wood Board + Artificial Leather
Outer Diameter:
Approx. 16 x 22.5 x 18.5cm / 6.x 8.9 x 7.3in
Drawer Inner Diameter:
Approx. 13.5 x 19.5 x 4.5cm / 5.3 x 7.7 x 1.8in
Package List:
1 x Jewelry Box :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.