• Обновено
Beadaholique 14.75 од 8.25 од 1-Инчен Накит Екранот Лента, Стандард, Црна

Beadaholique 14.75 од 8.25 од 1-Инчен Накит Екранот Лента, Стандард, Црна

Оценката:
DEN 2337.60

Тековен
Во магацинот.

Боја : Црна.Количина : 1 Парче.Стил/Облик : Накит Екранот.Одличен начин да го прикажете вашиот накит или други мали и скапоцени стока.здрав црн дрво и картон одбор коцки земе стандардна големина внесува (внесува не се вклучени).стандардна големина, околу 14 3/4 инчи долго и 8 1/4-инчен широк. 1 инчен на високо ниво.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.