• Обновено
TOPBATHY Железо Кактус Накит Носителот Накит Фах Нараквици Обетки Ѓердан Носителот Trinket Послужавник и Накит Носители за Жени

TOPBATHY Железо Кактус Накит Носителот Накит Фах Нараквици Обетки Ѓердан Носителот Trinket Послужавник и Накит

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Држете го вашиот earring, ѓердан, anklet, нараквица, прстени, контактни леќи, косата бенд лесно.Може да се стави накит стои во било каде, како бања и спална соба, или да се прикаже во продавница како око-фаќање на декорација.Совршено место да се задржи вашата jewelries, многу елегантна и убава дека може да биде декорација на вашиот салон.Прифатлива подарок за свадба, ангажман, Валентин, годишнина, роденден, Божиќ или Motherâ€s ден.Направена од високо квалитетни материјали, стилски и нежна.Description This накит сад е направен од железо со одлична изработка, дизајниран со кактус форма уво студ држачот.Не потцени мали накит плоча, тоа може да се одржи многу работи, како на пример неколку прстени, обетки, копчиња, бразлетна и повеќе на чинијата за сервирање.Одличен подарок за младенците цел, пријатели, семејство или вашиот љубовник.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Железо.- Димензии : 16 x 12 x 7cm.- Направена од високо квалитетни материјали, стилски и нежна.- Држете го вашиот earring, ѓердан, anklet, нараквица, прстени, контактни леќи, косата бенд лесно.- Совршено место да се задржи вашата jewelries, многу елегантна и убава дека може да биде декорација на вашиот салон.- Прифатлива подарок за свадба, ангажман, Валентин, годишнина, роденден, Божиќ или Motherâ€s ден.- Може да се стави накит стои во било каде, како бања и спална соба, или да се прикаже во продавница како око-фаќање на декорација.Пакет Including1 x Накит Послужавник.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.