• Обновено
D DOLITY Накит Прстен Екранот Организатор Фах Носителот Складирање Кутија Случај со 5 Слот Прстен Display - Бела

D DOLITY Накит Прстен Екранот Организатор Фах Носителот Складирање Кутија Случај со 5 Слот Прстен Display -

Оценката:
DEN 1423.20

Тековен
Во магацинот.

* Multistyle да чувате многу обетки и прстени, специјални накит дрвен послужавник за прикажување и складирање. * Додадете модерна чувство на вашиот облекување маса, совршен за да се прикаже вашиот накит. * Дрвени plus кожа за на неговото место, Тоа е мека за да се заштити вашиот накит од било каква штета или да се носат. * Мека кожа слотови за да се заштити вашиот накит од гребнатини, изгубени, и прашина, лесен за чистење. * Моден дизајн, може да бидат ставени во дневната соба, облекување маса, продавница за накит и салон за прикажување на накит.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - Дрвени plus кожа за на неговото место, Тоа е мека за да се заштити вашиот накит од било каква штета или да се носат. - Моден дизајн, може да бидат ставени во дневната соба, облекување маса, продавница за накит и салон за прикажување на накит. - Multistyle да чувате многу обетки и прстени, специјални накит дрвен послужавник за прикажување и складирање. - Мека кожа слотови за да се заштити вашиот накит од гребнатини, изгубени, и прашина, лесен за чистење. - Додадете модерна чувство на вашиот облекување маса, совршен за да се прикаже вашиот накит.Спецификација : - Материјал : Дрвени + Leather Size Табела : 15 Слотови : Прибл. 15 x 15cm/5.91 x 5.91 inch10 Слотови : Прибл. 15 x 10cm/5.91 x 3.94 inch5 Слотови : Прибл. 15 x 6cm/5.91 x 2.36 inch3 Слотови : Прибл. 9.5 x 6cm/3.74 x 2.36 inch2 Слотови : Прибл. 6.5 x 6cm/2.56 x 2.36 inch Package Вклучува : 1 Парче Дрвени Прстен Tray Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.