• Обновено
Алфа Жица поврземе Жица, 1000Ft, 20Awg, Бакар, ПВЦ, Црно - 1553 BK001

Алфа Жица поврземе Жица, 1000Ft, 20Awg, Бакар, ПВЦ, Црно - 1553 BK001

Оценката:
DEN 7317.12

Тековен
Во магацинот.

Цена За : Секоја Јакна Материјал : ПВЦ Јакна Боја : Црна Жица Мерач : 20 AWG Диригент Областа на АДС : 0.51mm2 Ролна Должина (Imperial) : 1000ft Ролна Должина (Метрички) : 304.8 м Бр.на Макс Насоки x Влакно Големина : 10 x 30 AWG Напон Оценка : 1k V Диригент Материјал : Конзервирани Бакар Надворешен Дијаметар : 1.753 mm Одобрување Спецификација : МИЛИ-W-76 Б Тип MW Палета на производи : -.Поврземе ЖИЦА, 1000 FT, 20 AWG, БАКАР, ПВЦ, ЦРНА; Јакна Материјал : ПВЦ; Јакна Боја : Црна; Жица Мерач : 20 AWG; Диригент Областа на АДС : 0.51 mmÃ'2; Ролна Должина (Imperial) : 1000ft; Ролна Должина (Метрички) : 305m; Температурата на работа Max : 80Ã'°C Ro HS Согласност : Да.

Параметри на производот

MIL-W-76 B Type MW Product Range:
-

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.