• Обновено
NBK MJC-80CS-BL-13/16-45 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 13/16 и 45 мм Понесе Големина, Алуминиумски A2017

NBK MJC-80CS-BL-13/16-45 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 13/16 и 45 мм Понесе Големина, Алуминиумски

Оценката:
DEN 7831.44

Тековен
Во магацинот.

Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.Земја на потекло : сад.NBK - MJC-80 CS-BL-13/16-45 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип - 3.15"x4.49"x4.49", Создаден Дијаметри 13/16" и 45, Отценети вртежен момент 95, Макс вртежен момент Од 190, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 7000, Моментот на Инерција 1.0x10^-3, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 3200, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.2, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.8, Ракав Цврстина A80, Масовно 1000 g.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.