• Обновено
YANGPIN - Алуминиумска Легура Мрзливи Сузан Имајќи Прстен Плочата - Целосна Големина - Тешки Ротирачки Вртливата Плоча Хардвер, за DIY Екранот Единица, Кујна Јадење-Маса,

YANGPIN - Алуминиумска Легура Мрзливи Сузан Имајќи Прстен Плочата - Целосна Големина - Тешки Ротирачки Вртливата

Оценката:
DEN 4834.08

Тековен
Во магацинот.

◆БРЗО ПОСТАВУВАЊЕ на ПЛОЧАТА : Без инсталација потребни!Можете да поставите дрво, стакло, мермер, гранит и да било материјал врвот на оваа ротирачки имајќи лесно да се создаде голема вртење tabletop. ◆ТОПКАТА ИМАЈЌИ : Користи високо-квалитетни топката raceway да се обезбеди непречено и мазна ротација.На задебелена имајќи прстени обезбеди дополнителна тешка-оптоварување способност со чувствувате индустриска квалитет. ◆DIY ВРТЕЊЕ ЕДИНИЦА : плочата вртливата имајќи го обезбедува стабилно, непречено rotatable основа за торта стои, зачин полици, јадење маси, Телевизори, компјутерски монитори, бројки, вазни, статуи, скулптури, фотографија/гастрономски прикажува или тешки мебел, итн. ◆МАТЕРИЈАЛ : кован од високо квалитетни алуминиумски легури со брусен заврши за рѓа отпорност и издржливост.Лесно да се задржи и да може редовно да се сервисираат со лубрикант. ◆ДВОСТРАНО МЕКИ ВЛОШКИ : Двата прстени на Мрзливи Сузан лого се опремени со меки влошки кои обезбедуваат лизга и нула отпор на врвот и на маса. ★ Стоката пред испорака ние ќе ги провери и пакување, ако примите оштетени пакет, ве молиме бидете сигурни да се обезбеди навремено фотографии од оштетен внатрешните делови, слики од оштетени надворешното пакување (вклучувајќи јасно превозот етикети), по обезбедување на нас, ние треба да постапат по прв пат да се справи со.★ Ако тоа е голем производ, се судрите со надворешното пакување на оштетените парчиња, ве молиме да ги преземе слики (вклучувајќи етикета аутсорсинг + прекината), и потоа одбие да го потпише за тоа да се намалат загубите, ние ќе испрати нов пакет за вас.Ние сме посветени на обезбедување на вас со повеќето комплетна услуга за да се обезбеди вашето задоволство, ве молиме да бидат сигурни дека ќе buy14 cm/6 инчен - капацитет : 30kgr./66 lbs20 cm/8 инчен - капацитет : 40kg/88 lbs25 cm/10 инчен - капацитет : 60kg/132 lbs30 cm/12 инчен - капацитет : 80kg/176 lbs35 cm/14 инчен - капацитет : 100kg/220 lbs40 cm/16 инчен - капацитет : 120kg/264 lbs44 cm/18 инчен - капацитет : 160kg/352 lbs50 cm/20 инчи - капацитет : 180kg/396 lbs60 см/24 инчен - капацитет : 200kg/440 lbs69 cm/28 инчи - капацитет : 220kg/485 lbs80 см/32 инчи - капацитет : 280kg/617 lbs★ Терминот Мрзливи Сузан се користи за да се опише било кој тип на мали рака-ротира platform Features : - Силна издржлив дизајн Направен од анти- ' рѓа и anticorrosion фрлија алуминиум.- Antiskid гумени нозе задржи ротација стабилна.- Може да се користи во затворени простории или на отворено.Нашите Мрзливи Сузан лежишта се совршен за голем опсег на употреба* Торта Декорација* ТВ Монитор Стојат* Електронски Поправка на* Скулптура* Кетеринг Услуги* Храна Дисплеј* Модел правење* Филмска и ТВ сет дизајн* Анимација..и многу повеќе, вашата имагинација е само ограничување!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.