• Обновено
CubicFun 3D Neuschwanstein Замокот Загатки за Возрасни и Тинејџерите, Германија Архитектура Градење на Модел Колекции Играчки Стрес Олеснување Подароци за Жените и Мажите, 121 ?

CubicFun 3D Neuschwanstein Замокот Загатки за Возрасни и Тинејџерите, Германија Архитектура Градење на Модел

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Големата Бренд Закачка и Време Passer : Стрес олеснување со оваа зграда комплет, ќе ве однесе околу 4 часа за да се заврши.Лесно собрание, без лепак.Бидете трпеливи.Роденденски Подароци за Жени и Мажи : Уживајте во собранието се забавувате со вашето семејство и пријатели.Добар начин да се убие еден ден и да се изгради вашиот Neuschwanstein Замокот се прикаже на дом и канцеларија.Доаѓаат со настава.Built-up Модел Големина : 17.32" L x 7.48" W x 12.99" H. Донесе Neuschwanstein Замокот дома.Направени од хартија и EPS пена одбор.Се препорачува за тинејџерите 8+ години. 100% Гаранција за Квалитет : Нашите клиенти тим за поддршка е стоејќи од страна да ви понудиме задоволство шопинг искуство од Cubic Fun.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.