• Обновено
Професионална 2-во-1 Рамни Четка, Ергономски Рачка

Професионална 2-во-1 Рамни Четка, Ергономски Рачка

Оценката:
DEN 5372.16

Тековен
Во магацинот.

Траен рамен влажни четка со ергономски рачка за комерцијални чистење на здравствена заштита, образование, канцеларии.Поддржани од страна на задоволство, да го замени производот во рок од две години за да се спореди производ.Содржи telescoping ергономски рачка, 18" алуминиумски trapezoid рамка, 32 оз кој се одвојува течност шише & микрофибер подлога.Користење на истата алатка да се применуваат кат заврши со пополнување на 32 мл течност шише или купување ранец кат заврши конвертор за полнење.Telescoping пол се прилагодува од 4.25' да 5.37' обезбедување на удобност за лица на различни височини.S-во облик на гумена рачка е дизајниран со ротирачки костец да помогне намалување на стресот и повторувачки видови на зглобовите, рамената и половината.Активирањето може да се actuated до четири рака конфигурации за да помогне да се намали рака замор.Купи 2-во-1 рамни влажни четка еднаш и додавање или замена на компоненти.Шеснаесет делови на располагање, вклучувајќи ергономски или директно рачки и низок профил пластични или алуминиумски trapezoid четка рамки.Уникатен флексибилност на конвертирање меѓу рамна четка и подот крај/заштитник апликатори со пополнување на шише со чистење, хемикалии или кат завршува/заштитници.Купи компоненти (одделно) за да го прилагодите - ергономски или директно рачки, trapezoid или правоаголник рамки или додадете ранец & цевки за ранец базиран систем.Буџетот пријателски - купи делови колку што е потребно наместо сосема нов систем.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.