• Обновено
LS Фотографија со можност да биде продолжен Monopod Selfie се Држи со Рака Зафат и Топката Главата Планината за Камера, видео камера, и да Видиме Носители, LGG702

LS Фотографија со можност да биде продолжен Monopod Selfie се Држи со Рака Зафат и Топката Главата Планината

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

[1 x] Selfie Стап, Преносни Продолжи Monopod.Продолжи : 8.5" Мин - 21" Макс.Универзална 1/4 Завртка : Може да биде Прикачена на Камери, Cellphone Носители, Оди-Pro Месеци, и Повеќе.Лесно Пресврт Open.Net Тежина : 4.6 оз. [1 x] Selfie Стап, Преносни Продолжи Monopod - Идеален за компактен фото апарати, camcorders, и мобилен телефон носителите - Не се лизга мека гума зафат - Универзална 1/4 завртка (Можат да се додадат за да Оди-Pro Месеци) - Нето Тежина : 4.6 оз - Лесно пресврт отворен Укината Должина : 6.5 инчи - со можност да биде продолжен Должина : 8.5" Мин - 21" Макс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.