• Обновено
Jarchii Лесни Лесно да се Носат Monopod Камера Планината Род Трајни Компактни Димензии за Монтирање SLR Камера, Mirrorless Камера, Блиц(P256A)

Jarchii Лесни Лесно да се Носат Monopod Камера Планината Род Трајни Компактни Димензии за Монтирање SLR Камера,

Оценката:
DEN 1502.40

Тековен
Во магацинот.

Со 1/4 инчи до 3/8 инчи завртка на платформа за флексибилност.Може да се качи SLR камера, mirrorless камера, блиц, мобилен телефон, микрофон, LED светло, итн.Со монтажни гума нога подлога, не се лизга дизајн, подобрување на стабилност и издржливост, погоден за различни снимање на животната средина.Ексцентрични цевка дизајн, едноставно пресврт заклучување knob насока на стрелките на часовникот и се водат на стојат во исто време целосно да се прошири. 6-дел нога цевка, monopod височина е прилагодлив, може да се прилагоди на висината според вашата потреба.Ексцентрични Цевка Дизајн, Едноставно Пресврт Заклучување Knob Насока На Стрелките На Часовникот И Се Водат На Стојат Во Исто Време Целосно Да Се Прошири.Може Да Се Качи Slr Камера, Mirrorless Камера, Блиц, Мобилен Телефон, Микрофон, Led Светло, Итн.Со 1/4 Инчи До 3/8 Инчи Завртка На Платформа За Флексибилност. 6-Дел Нога Цевка, Monopod Височина Е Прилагодлив, Може да се Прилагоди На Висината Според Вашата Потреба.Со Монтажни Гума Нога Подлога, Non Slip Дизајн, Подобрување На Стабилност И Издржливост, Погоден За Различни Снимање На Животната Средина.Направени Од Добри И Квалитетни Алуминиумски Легури, Цврсти, Wear Resistant И Трајни Производи За Долг Живот Време.Количка За Дизајн, Компактни Димензии, Лесен И Лесно Да Се Носат.Спецификации : Материјал : Алуминиум Alloy Color : Black Section : 6 Load Имајќи Капацитет : 5 Kg Options : P256, P256 AMax.Висина : Околу. 122 См/ 48.03 Inch Folded Висина : Околу. 280 Mm/ 11.02 Inch Packing Листа : 1 X Мини Monopod1 X 1/4 Инчи До 3/8 Инчи Screw1 X Складирање Торба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.