• Обновено
Cerlingwee Monopod Зафат Knob, Добриот Дизајн е Доволно Силна за Дома

Cerlingwee Monopod Зафат Knob, Добриот Дизајн е Доволно Силна за Дома

Оценката:
DEN 1653.60

Тековен
Во магацинот.

Компас дизајн, погоден за употреба на отворено, им помогне на корисникот брзо да се лоцираат насока.Дизајниран со 3/8" завртка дупка, опремени со 1/4" да 3/8" завртка, посилни компатибилност за повеќето monopods и tripods.Погодна за активности на отворено, пешачење, кампување, итн.Алуминиум материјал, подобро рака чувствуваат, не е лесно да се корозија, трајни производи за долго време се користи.Ергономски дизајн, тркалезна форма и се изедначи површината е удобно и анти-пропадна да се одржи.Дизајниран со 3/8" завртка дупка, опремени со 1/4" да 3/8" завртка, посилни компатибилност за повеќето monopods и tripods.Алуминиум материјал, подобро рака чувствуваат, не е лесно да се корозија, трајни производи за долго време се користи.Компас дизајн, погоден за употреба на отворено, им помогне на корисникот брзо да се лоцираат насока.Ергономски дизајн, тркалезна форма и се изедначи површината е удобно и анти-пропадна да се одржи.Погодна за активности на отворено, пешачење, кампување, итн.Карактеристики : Материјал : Алуминиум alloy Color : Black Size : 5*5*5cm/2*2*2inch Weight : 88g Package Листа : 1 x Рака Зафат Knob.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.