• Обновено
Anker Премиум Најлон Молња Кабел [6ft, 2-Pack MFi Заверена](Црна) & PowerCore 26800 Пренослив Апарат

Anker Премиум Најлон Молња Кабел [6ft, 2-Pack MFi Заверена](Црна) & PowerCore 26800 Пренослив Апарат

Оценката:
DEN 2051.52

Тековен
Во магацинот.

На Anker Предност : се Приклучат на 55 милиони+ напојува од страна на нашата водечка технологија.Колосална мобилен капацитет : 2,6800 m Ah на моќ трошоци повеќето телефони над 6 пати, таблети најмалку 2 пати и било кој друг USB уред на повеќе пати.-Со голема Брзина на Полнење : 3 USB излез пристаништа опремени со Anker е Power IQ и Напон Зголеми технологија обезбеди висока-брзо полнење за три уреди—истовремено (Не се компатибилни со Qualcomm Брзо Полнење).Супериорни Перформанси : Секој премиум најлон-плетенка кабелот е оптимизиран за употреба со Apple уреди, обезбедување иста полнење брзина како акциите на Apple полнење кабли.Она што Ќе Добиете : Anker Моќ core 26800, 2 X Микро USB кабел, Патна Торбичка, 2× Премиум Најлон Молња i Phone Држачи за Кабел (6ft, Црна), добредојдовте водич и нашите пријателски услуги на клиентите.Број На Модел : A1277+B8153.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.