• Обновено
USB C до Молња Кабел iPhone 13 Брзо Држачи за Кабел, Apple MFi Сертифициран 5 Pack 6FT Плетенка Долго iPhone, за Полнење Кабелот Поддршка Моќ Испорака Брз Полнач за iPhone 13/12/12 Про Max/Мини

USB C до Молња Кабел iPhone 13 Брзо Држачи за Кабел, Apple MFi Сертифициран 5 Pack 6FT Плетенка Долго iPhone,

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Премиум Алуминиумски домување, исто така, прави i Phone кабел повеќе издржливи. 1 G на големи датотеки ќе биде завршена во 25s Safe и Efficient High-квалитет Бакар жица и премиум алуминиумски домување осигурајте се дека вашиот i Phone уреди се наплаќа безбедно во нивните најбрз можен speed What добивате : 5 x 6 FT Екстра Долг USB C до Молња i Phone Држачи за Кабел.Полнење Брзина 3× Побрз од USB да Молња Кабел.Полнење Брзина 3× Побрз од USB да Молња Cable Charge и Синхронизација Поврзете го вашиот i Phone, i Pad или i Pod со Молња конекторот на вашиот USB-C или Thunderbolt 3 (USB-C) от i Mac и i Pad Про да се беспрекорно sync & полнење.ROSYCLO USB C до Молња Кабелот Брзо Charging USB C до Молња Кабел i Phone Брзо Држачи за Кабел MFi Сертифициран 5 Pack 6 FT Најлон Плетенка Долго i Phone, за Полнење Кабелот Поддршка Моќ Испорака Брз Полнач за i Phone 12/12 Про Max/Мини, 11 XR XS X 8, i Pad Black Specification : i Phone USB C до Молња Држачи за Кабел x 5 Type : USB C до i Phone Молња Cable Materials : Најлон Плетенка Излез : До 3А Пренос : Податоци Sync Брзина До 480 Mbps Должина : 6 feet Features : Новиот i Phone C94 Connector This USB C до Молња Кабел користи Најновиот C94 молња крајот кој е специјално дизајниран за брзо полнење, чија боја е различен од претходниот C48 молња крајот.Оваа i Phone Молња кабел е најдобар избор. 【Моќ Испорака USB C до Молња Кабел пакет содржина】5 Pack i Phone Држачи за Кабел 6ft Најлон Плетенка MFi Заверена USB C до Молња Кабел i Phone Држачи за Кабел.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.Изработка на i Phone држачи за кабли се многу издржливи,bendable,носат-отпорни, и да се повлече-отпорни.Поврзете го вашиот i Phone, i Pad или i Pod со Молња конекторот на вашиот USB-C или Thunderbolt 3 (USB-C) от за Mac и i Pad Про да се беспрекорно sync & полнење.IPhone Полнач Кабел MFi Заверена и строга квалитетот на тестирање се осигура безбедноста на Сите i Phone уреди, дури и кога брзо полнење на највисоко брзина.И ефикасноста на Mfi Заверена Најлон Плетенка Молња i Phone Кабелот е супериорен. 【Ултра Висок Квалитет на i Phone Кабел】5 Pack Најлон Плетенка MFi Заверена USB C до Молња Кабел i Phone, за Полнење Кабел 6 FT, USB C Молња Држачи за Кабел и USB крајот додаде Најлон Плетенка слој на заштита на i Phone полнач за подобрување на издржливост и да се намали носат.

Параметри на производот

  :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.