• Обновено
[ Apple MFi Заверена ] iPhone Држачи за Кабел 10ft, 2Pack Долго Молња Кабел 10 Метри,Висока Брзо/Data Sync 10 Метри Apple Полнење Кабел Кабелот за Apple iPhone 12/11 Pro/11/XS MAX/XR/8/7/6,iPad Зелена

[ Apple MFi Заверена ] iPhone Држачи за Кабел 10ft, 2Pack Долго Молња Кабел 10 Метри,Висока Брзо/Data Sync

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

000 денари виткање и вметнување тестови за да се обезбеди дополнителна заштита и трајност.Чип или плоча на кабелот е оштетен.Напонот на ѕидот полнач е премногу ниска или нестабилен, што резултира со недоволен за напојување.По анализа на причините за појава на овој проблем може да бидат следниве : Уред молња порта содржи нечистотии, како што се влакна и остатоци, што резултира во слаби контакт.Може да се обидете следниве решенија : Можете да го користите pushpin да се исчисти од џеб lint или остатоци од полнење порта. 【Трајни И Флексибилни】-Повеќе Од 30.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.