• Обновено
Apple MFi Заверена iPhone Држачи за Кабел 3ft, 2Pack Молња Кабел 3 Нога, Висока Брзо/Data Sync 3 Стапки на Apple Полнење Кабел Кабелот за Apple iPhone 13/12/11 Pro/11/XS MAX/XR/8/7/6s/6/Плус/5,iPad

Apple MFi Заверена iPhone Држачи за Кабел 3ft, 2Pack Молња Кабел 3 Нога, Висока Брзо/Data Sync 3 Стапки на

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Молња крајот е corroded/обоени, што резултира во слаби контакт.Напонот на ѕидот полнач е премногу ниска или нестабилен, што резултира со недоволен за напојување.Чип или плоча на кабелот е оштетен.Коло логика проблеми/систем проблеми со полнење на опрема.4 А И Стабилен Пренос.Кабелот Се Користи Високо-Квалитетни Најлон Материјали Да Се Направи Кабел Потрајни И Флексибилни.Компатибилност i Phone 12 12 Про Max 12 Mini i Phone 11 11 Pro Про Max i Phone Xs Max Xs X, i Phone 8 Плус, i Phone 8, i Phone 7 Плус, i Phone 7 i Phone 6s, i Phone 6, i Phone 6s Плус, i Phone 6 Плус, i Phone 5 C, i Phone 5 S, i Phone 5 i Pad Воздухот Воздухот 2, i Pad mini мини 2 мини 3, i Pod nano (7 генерација), и i Pod touch (5 генерација) Најлон Плетенка Кабел Силна воена влакна, најмногу флексибилни, силен и издржлив материјал, направи затегнувачка сила се зголеми за 200%.Премиум најлон плетенка додава дополнителни dura.Ние Ќе Го Реши Вашиот Проблем, Во Рок Од 24 Часа.Издржливост, Поврзување, Компатибилност, И Полнење Брзина Е 40% Побрзо Отколку Обичните Кабли, Која Може Да Се Обезбеди Дека Производот Е 100% Исти Во Однос На Перформансите.Висок Квалитет Според лисиче, ново додадени за сексуално и репродуктивно дизајн им овозможува на конектор да поминат најмалку 30.000 Приклучокот И Отстранете Тестови, И Флексибилни Tpu во Мобилниот Телефон Полнење Кабел Може да Го Продолжи Животот На Лактот.Надградена 3 D алуминиум конектор и единствен ласер заварување технологија може да обезбеди дека метални делови нема да биде скршен, и врската ќе биде посилна, дури и ако не е заштитен капак, тоа може да биде фиксна и никогаш нема да се изгуби.【MFi Заверена】-Наши Производи Имаат Положено За MFi Сертификација. 【Трајни И Флексибилни】-Повеќе Од 30.Може да се обидете следниве решенија : Можете да го користите pushpin да се исчисти од џеб lint или остатоци од полнење порта.Моќта Поврзување На Секој Уред Е Направен Од Висок Квалитет На Алуминиум ( Спречи Кршење).Ние Ги Користиме Најлон Еколошки Материјали, И Дизајниран Вкупно 122 Бакарни Жици, Кои Се Поделени Во 4 Жици Како Кабли За Да Се Обезбеди Дека Полнење Брзина На Мобилен Телефон Да Достигне 2. 【По-Продажбата На Гаранција】Ние Веруваме Во Нашите Производи Многу И Несомнено Е Дека Ние Ќе Ви Обезбедиме Со 100% Задоволително По-Продажбата На Услугата-Ако Не Сте Задоволни, Ние Ќе Рефундирање Во Целост Да Ги Задоволи Клиентите Тоа Отсекогаш Бил Нашиот Врвен Приоритет.Големина : 1 M Боја : Црна По анализа на причините за појава на овој проблем може да бидат следниве : Уред молња порта содржи нечистотии, како што се влакна и остатоци, што резултира во слаби контакт.Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Купувањето, Ве Молиме Контактирајте Не Директно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.