• Обновено
Вазелин Интензивна Нега на Тело Лосион за Сува Кожа Какао Светли со Чисто Какао и Шеј Butters 20.3 мл 3 Count

Вазелин Интензивна Нега на Тело Лосион за Сува Кожа Какао Светли со Чисто Какао и Шеј Butters 20.3 мл

Оценката:
DEN 467.28

Тековен
Во магацинот.

Истражуваат спектар на Вазелин производи, вклучувајќи ги и Вазелин лосион, и да уживате во исцелителната моќ на Вазелин.Овој лосион е идеален крем за разрешување на секојдневните сувост, како и смирувачки сува кожа, груба кожа, и досадна кожата.Се однесува само на вашата кожа за богатите moisturization.НАПРАВЕНИ СО НАВЛАЖНУВАЧКИ КАКАО И ШЕЈ ПУТЕР : Вазелин за Интензивна Нега Какао Светли Лосион за Тело е направен со 100% Чисто Какао и Шеј Butters, знае да открие кожа е природниот сјај.Вазелин за Интензивна Нега Какао Светли не е мрсна, брзо се апсорбира лосион за кожата, што го прави идеално се оди до сува кожа крем.Какао Светли содржи глицерин, кој привлекува и врзува влага на кожата, и исцелување микро-капки на Вазелин Желе дека заклучување во влага, дозволувајќи им на кожата е природна бариера за да се опорави.Вазелин Нафта Желе создава заштитна бариера која го штити кожата од надворешните фактори и ги штити ситни парчиња, инциденти, и изгореници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.