• Обновено
Deckers X Лабораторија X-Scape NBK Ниска

Deckers X Лабораторија X-Scape NBK Ниска

Оценката:
DEN 1776.00

Тековен
Во магацинот.

Направени во САД или Увезуваат.На Deckers X Лабораторија® X-Scape NBK Ниска патики се разноврсна пар погоден за носење дома и додека работи.Eco Tan™ nubuck кожа на горниот.Looped волна поставата со thermoregulator што ги држи нозете на идеална температура.Отвори-cell полиуретан и looped волна insole.Чипка-до затварање со метални претходно биле вклучени.Повлечете го јазичето на петицата.Внатрешни H подготвуваат за поддршка.Xponent HD midsole со полиуретан пена завиткани во термопластични полиуретан.Тенка гумени outsole.Увезени.Мерења : Тежина : 10 oz Product мерења беа направени со користење на големината 5, М. ширина ве Молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Тежина на обувки е врз основа на еден објект, а не еден пар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.