• Обновено
ASICS на Мажите Lyte Класични Чевли

ASICS на Мажите Lyte Класични Чевли

Оценката:
DEN 1678.80

Тековен
Во магацинот.

Зграда исклучите естетски на ГЕЛ-LYTE III патики, на LYTE КЛАСИЧНИ чевли се формира со наследство детали кои плаќаат почит на ASICS архива.Заврши со ретро ASICS брендирање на јазикот и пета, овој број е изградена со велур шминка која е надополнета со заболување на гумени outsole за throwback изглед.Поедноставена со ЕВА midsole изградба, ова патики е направен за да се промовира траен утеха и поддршка.Референцирање препознатливи детали од ASICS наследство, LYTE КЛАСИЧЕН патики се јавува како нов силуета со урбана жалба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.