• Обновено
Reebok Жените Класичен Наследство Патики

Reebok Жените Класичен Наследство Патики

Оценката:
DEN 780.96

Тековен
Во магацинот.

Гумен ѓон.ИЗДРЖЛИВИ И СТИЛСКИ : Класичен '70-тите' тркачи' изгледа поврзана со модерен стил.Кожени горни со serrated страна ленти и геометриски модел нуди поддршка и стилски изглед.ЛЕСЕН И ЕФИКАСЕН : Стилски тркачи со буци midsole обезбедување на амортизирање и потпора.УДОБНО И ЗДРАВ ДИЗАЈН : Шарени, ниско-намалување на joggers понуди подобра подвижност и се многу полесни за вашите нозе.ВИСОКА-ПЕРФОРМАНСИ СЕКОЈДНЕВЕН ЧЕВЛИ : Гумени outsole обезбедува влечење и се лизга отпор.Идеална за секојдневни прошетки или jogs на нерамна улиците и лизгава ходници.Reebok Класичен Кожа Наследство Чевли каша до минатото и иднината.Овој Класичен Кожа Наследство нога поддршка осигурувачи '70-тите години изглед со модерен стил.Serrated 3-Ленти и геометриски поглед на outsole додадете текстура.Продолжен пета им дава брза дизајн.Се појавува светла боја и контраст страна ленти направи кожени горни стојат надвор.Чекор во и се подготвени да напишете ја вашата наследство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.