• Обновено
1pc 10 USB Порт Кула Штекер Smart Полнење Surge Protector Моќ во Дресот на Универзална

1pc 10 USB Порт Кула Штекер Smart Полнење Surge Protector Моќ во Дресот на Универзална

Оценката:
DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

1 парче 10 Штекер Кула Порта * Вклучува : 6 места 4 USB порти * Мерки 7.5" X 5.5" Д приближно * 3 Prong електрични приклучоци * Идеален за десктоп употреба, дома или канцеларија * Пренапонска заштита * 6 Ft поврзување на кабел * Моќен 450 joules * Вкупен Излез 4.2 Засилувачи. 1 Pc 10 Штекер Кула Порт USB Универзална. 10 Штекер Кула Порт USB Smart Полнење Surge Protector Моќ Лента Универзална Ново !!Овој удобен кула порта вклучува 6 места и 4 USB порти, мерки 7.5" X 5.5" D околу.Се вклопува 6 конвенционалните 3 prong електрични приклучоци, 4 USB кабли, идеален за десктоп употреба, дома или канцеларија.Пренапонска заштита за сите на вашите електронски уреди. 6 Ft поврзување на кабел, моќен 450 joules пренапонска заштита.Вкупно Излез 4.2 Засилувачи, како ќе го приклучиш во повеќе уреди amp по штекер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.