• Обновено
Anker Моќ Лента Surge Protector (2 × 4000 Joules), PowerExtend Лента 12 Места со Рамен Приклучокот, 1875W Излез, 10ft Продолжување Мозок, Dual Пренапонска Заштита за Канцеларија, Дома

Anker Моќ Лента Surge Protector (2 × 4000 Joules), PowerExtend Лента 12 Места со Рамен Приклучокот, 1875W Излез,

Оценката:
DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

На Anker Предност : се Приклучат на 55 милиони+ напојува од страна на нашата водечка технологија.Моќ Сè : Опремен со 12 AC места на енергија сите на вашето домаќинство уреди.Dual Пренапонска Заштита : Power Extend е опремен со не едно туку две 4000-joule пренапони заштитници, обезбедување континуирана заштита за вашиот најчувствителните уреди во текот на двете мали или големи моќ извира.Сите Круг на Безбедноста : Во прилог на понудата пренапонска заштита, оваа власт лента вклучува голем број на други безбедносни карактеристики, вклучувајќи заштита од преоптоварување, втемелени заштита, и оган-отпорни на надворешните.Она што Ќе Добиете : Power Extend 12 Лента, добредојдовте водич, нашите грижете се-слободен 18-месечен гарантен, цел живот* $300,000 поврзана опрема гаранција, и пријателски услуги на клиентите. *За потребите на овој поврзани опрема гаранција, "живот" е дефиниран како животниот век на производот.Вкупниот wattage на поврзани уреди не смее да надминува 1875 W.Оваа власт лента не мора USB порти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.