• Обновено
Aexit 10 Парчиња Батерии, Полначи & Додатоци Црна, Црвена 2-Wire Кабел Конектор 2X AAA Батерија Кутија Моќ Ленти Случај Носителот

Aexit 10 Парчиња Батерии, Полначи & Додатоци Црна, Црвена 2-Wire Кабел Конектор 2X AAA Батерија Кутија Моќ

Оценката:
DEN 537.60

Тековен
Во магацинот.

Име на производ : Батеријата Случај;Одговара за : 2 x AAA Батерија(Не се Вклучени).Димензија : 5.1 x 2.4 x 1.2 см/2" x 0.94" x 0.47"( L * W * H );Должина на Кабел( Секој ) : 15cm/ 6".Материјал : Пластика, Метал;Боја : Црна, Црвена Боја.Тежина : 53g.Пакет Содржина : 10 x Батеријата Случај.Со пролетта оптоварување дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него.Батеријата не е вклучена овде.1. Кога батеријата случај се работи, максимална моќност треба да биде помалку од 5 W, работната тековната треба да биде помалку од 2 A.2.Ве молиме обрнете внимание на вашата батерија топлина при користење на овој производ и не користете лошиот квалитет на батеријата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.