моќ конвертори

моќ конвертори

OREI Основани Универзална 2 во 1 Приклучок Адаптер Тип L за Италија, Уругвај и повеќе - Висок Квалитет на -

4 Дискусии за корисниците
DEN 167.76

Тип L Приклучок Адаптер за да го Конвертирате НИ Приклучок во Италија Адаптер Приклучок, Работи во Уругв

НИ во Австралија / Нов Зеланд / Фиџи Патнички Адаптер Приклучок за САД/Универзал да Австралиската Тип I Моќ

10 Дискусии за корисниците
DEN 1075.20

АВСТРАЛИЈА / НОВ ЗЕЛАНД / ФИЏИ Не е само тип на штекер Тип јас во овие земји.Значи, ова е одличен избор н

12V24V36V48V да 3.3 V 1А-10A DC-DC Чекор Надолу Моќ конвертори Buck Конвертор на Напон, електрични Трансформатор

14 Дискусии за корисниците
DEN 686.40

Индустриски Бренд : DCMWX; Производ модел : MWX09583.333 W ; Влезен напон : DC12 V24 V36 V48 V(9 V~58 V) ; Излезен напон : DC 3.3 V; Из�

MaximalPower Универзална Патување Приклучок за Штекер Приклучок Адаптер со Конвертор за НАС велика БРИТАНИЈА

9 Дискусии за корисниците
DEN 245.04

Универзална Енергија Приклучок за универзална и патување употреба со конвертор приклучок за САД, велик

DC-DC Чекор Надолу Модул, DC 5-60V да DC 1.25-26V Прилагодливи Чекор Надолу Напонски Регулатор, Мини Моќ Конвертор

2 Дискусии за корисниците
DEN 186.96

100% сосема нов и висок квалитет.Мали тело и стабилни перформанси.Овој модул има за Внесување обратна врс�

KNACRO DC 12V 4-Канал Реле Модул Optocoupler Изолација Високо Ниско Ниво Активирањето опција за SCM Проширување

11 Дискусии за корисниците
DEN 268.80

4Канален Реле Модул .Секој канал има LED светло укажува на оперативниот статус на реле.Употребата на двое�

DCMWX автоматско зголемување или Buck напон конвертори 12V24V Стабилизирана да 24V Интелигентни чекор-up или

11 Дискусии за корисниците
DEN 1166.40

Влезен Напон : DC12 V24 V (8 V40 V DC) ; Излез : DC24 V1.5 A MAX; Неизолирани DC / DC Моќност Конвертор.Направени од Увезени Ко

Киро&Јиеу 2 ПАРЧИЊА DC-DC Buck Чекор Надолу Конвертор USB Напојување со Напонски Регулатор на Одборот 6-24V

11 Дискусии за корисниците
DEN 263.76

Параметри : неизолирани buck USB полнач за модул (ДОЛАР) синхрони исправање; Влезен напон : DC 6 24 V; Излезен на�

Напојување Одбор, Напонски Регулатор Модул Висока Температура Отпор Добра Стабилност за Електронски Уред

11 Дискусии за корисниците
DEN 1380.00

[ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] напојување одбор е компактен, лесен за инсталација, не го окупира просторот, и има си

Aexit 3А DC-DC Компјутерски Компоненти Прилагодливи Чекор Надолу Конвертор Напојување Плочи Модул LM2596

13 Дискусии за корисниците
DEN 1360.80

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Електрични Parts.Net Тежина : 4g; Пакет Содржина : 1 x Моќ модул.Модел : L

2X AMS1117-3.3 V Фиксна Напонски Регулатор – Електронски Проектниот Одбор ги Претвора Текст 4.5-7V на Производството

14 Дискусии за корисниците
DEN 119.52

РЕГУЛАТОР на НАПОН : Fixed напонски регулатор converts4.75 V да 7 V текст да 3.3 V излез.ФЛЕКСИБИЛЕН ДИЗАЈН : електрон

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.