• Обновено
Оди Моќ! GP-SW3000-12 3000-Вати Чиста синусен облик Инвертер

Оди Моќ! GP-SW3000-12 3000-Вати Чиста синусен облик Инвертер

Оценката:
DEN 23039.76

Тековен
Во магацинот.

3000 вати континуирано чиста синусен облик инверторот 12 volt текст. 6000 вати пренапони.За RV е, чамци, автомобили и камиони. 2 GFCI заштитени информации и hardwire порта.Во текот на напон, под напон и преоптоварување заштита. 2 Година.Нашата најголема чиста синусен облик инвертер, Оди Моќ!GP-ISW3000 е крајниот избор за големи товари дека побарувачката точно реплика на НАИЗМЕНИЧНА струја.Општ ЛЕКАР-ISW3000 може да се извршува на било инструмент или апарат во рамките на своите wattage опсег.Општ ЛЕКАР-ISW3000 е професионалци избор за чиста сигурен енергија кога ви е потребна.Идеален за дополнување повеќе апарати, електронска опрема, како Телевизори, стерео, компјутери, или како извор на итни резервната моќност, Оди Моќ!GP-ISW3000 е погоден за голем број на апликации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.