• Обновено
Wagan EL3722 Тенок Линија 12V 1500 Вати DC да AC Инвертор со 3500 Вати Пренапони Моќ

Wagan EL3722 Тенок Линија 12V 1500 Вати DC да AC Инвертор со 3500 Вати Пренапони Моќ

Оценката:
DEN 3207.12

Тековен
Во магацинот.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики. 1500 W Континуирано Вистински Номинална Моќност; 3500 Врв Пренапони. 2 USB Напојување Пристаништа; 3 AC места.Вграден-во Безбедноста Заштита; Близнак Термички Ладење фанови; Автоматско Исклучување; Неутрален во Земјата да се Постават/Вистинска Земја.Вграден-во Монтажа поени.Компактен оттука и причината за тоа е во нашата Тенок Линија семејството на моќ инвертери.Имаме преку оваа линија "Тенок Линија" како сите инвертери се високи перформанси, но како тенок и компактен што е можно.Кој 3 НИ стандарден НАИЗМЕНИЧЕН места, Енергија и отстранување на LED Светла, USB Напојување со Пристаништа, прекинувач и топлинска ладење фанови, AC Инвертор 1500 W е идеален за вашиот висока моќност потреби.Нашите Slim Line 1500 Вати Инверторот е висока излезна, компактни, и тенок; оттука и причината за тоа е во нашата Slimline семејството на моќ инвертери.Имаме преку оваа линија "Slimline" како сите инвертери се високи перформанси, но како тенок и компактен што е можно.Кој 3 НИ стандарден НАИЗМЕНИЧЕН места, Енергија и отстранување на LED Светла, USB Напојување со Пристаништа, прекинувач и топлинска ладење фанови, Slim Line 1500 Вати Инверторот е идеален за вашиот висока моќност потреби!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.