• Обновено
3 Глава Млеко се Тресат Машина Пијат Миксер, 110V Комерцијални Нерѓосувачки Челик Млеко се Тресат Машина 18000RMP Брзина Млеко се Тресат Првенство 60HZ со 800ml нерѓосувачки ?

3 Глава Млеко се Тресат Машина Пијат Миксер, 110V Комерцијални Нерѓосувачки Челик Млеко се Тресат Машина 18000RMP

Оценката:
DEN 5256.00

Тековен
Во магацинот.

✤【Млеко се Тресат Машина 】Ова е нерѓосувачки челик 3 Главата Млеко се Тресат Машина Пијат Миксер.Моќ:180 W 180 W 180 W; Напон:110 V; Брзина : 18000 RMP. ✤【Тоа како да го Користите】машина се однесува на безбедност на уредот.Само машина за приклучоци во и млеко се тресат првенство инсталира правилно, машината не може да функционира. ✤【Две Брзини】Прелива пијалаци во чаша млеко.На млеко не треба да се пополни (најмалку 2/3 од млеко).Изберете соодветна брзина во однос на барањата.(Ниска или висока брзина). ✤【Широко се Користи】Широко се користи во различни пијалоци, како што се млечни, млеко чај, овошје, чај, коктели, итн.Мирен, стабилен, дури, е мора да се има на многу места како што чај продавница кафулиња. ✤【По продажба на Гаранција】Ако имате било какви прашања по добивањето на производ, ве молиме контактирајте ме во време и ние ќе се справи со тоа веднаш.Ние сме посветени на сите по-продажбата, така што купувачите можат подобро да се добијат задоволителни услуги.Сите производи се испраќаат од НАС магацин(CA или NJ)!Сите производи се испраќаат од НАС магацин(CA или NJ)!Сите производи се испраќаат од НАС магацин(CA или NJ)! 3 Глава Млеко се Тресат Машина Пијат Миксер ★Спецификација : Тип:3 главата Моќ:180 W+180 W+180 W Материјал : не ' рѓосувачки челик + PC Првенство : 3 нерѓосувачки челик првенство+ 3 PC првенство Напон:110 V Фреквенција : 60 HZ Брзина : 18000 RMP Големина : 60*27*62cm Тежина : 10kg ★тоа Како да го користите: машина се однесува на безбедност на уредот.Само машина за приклучоци во и млеко се тресат првенство инсталира правилно, машината не може да функционира.Се прелива пијалаци во чаша млеко.На млеко не треба да се пополни (најмалку 2/3 од млеко) се Избере соодветна брзина во однос на барањата.(Ниска или висока брзина). ★Забелешка : Мора да повлечете го приклучокот, кога се чисти, одржува или преместување на машината.Не допирајте се префрлите или приклучок со влажна рака.Не дозволувајте проток на вода во switch.Не користете вода да биде рамна на машина директно.Не потопи машина во вода во случај на електричен шок.Ве молиме престане да се користи веднаш и да побарате професионален персонал за одржување.Не допирајте ротирачки дел со рака кога машината работи.Нека не се под возраст пристап на машина.Машина не може да континуирано работа за 5 минути.Ќе го користите 5 минути, а потоа запре над 2 минути за долго време се користи.Не го мешајте тврд предмет со мешање вратило.Не overstrain во crosswise во случај на прекршување на вратило.Ве молиме контактирајте со локалната дилери ако машината претерано не почне да вибрира. ★Пакет : 1 x 3 Главата Пијат Миксер 3 x 800ml нерѓосувачки челик купот 3 x PC првенство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.