• Обновено
Џереми Shockey Autographed Мајами Урагани (AMP Алтернативна) Мини Шлем - Autographed Колеџ Мини Шлемови

Џереми Shockey Autographed Мајами Урагани (AMP Алтернативна) Мини Шлем - Autographed Колеџ Мини Шлемови

Оценката:
DEN 4535.76

Тековен
Во магацинот.

Категорија; Autographed Колеџ Мини Шлемови.Оваа Мајами Урагани посебна алтернативна AMP мини шлем беше рака потпишан од страна на Џереми Shockey во приватна потпишување.Тоа е придружена со Потврда за Автентичност од Sports Memorabilia На подесувате-очигледно некој агол ќе биде поставено на објектот.Потпишан предмети се гарантира да помине секој трети лица автентикација со 100% Пари Гаранција за враќање.Секој потпис е сведок од страна на член на нашиот персонал или излегува на приватен декрипциски.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џереми Shockey сувенири.Мајами Урагани сувенири.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.