• Обновено
БЕЛА Б Бања Прав 7.5 оз - По Раѓањето Sitz Бања Впие За Постпартална Грижа - По Раѓањето Sitz Бања Соли - Бања во Прав За Жените - Бела Б Тело Грижа - Органски Бања во Прав - Ис?

БЕЛА Б Бања Прав 7.5 оз - По Раѓањето Sitz Бања Впие За Постпартална Грижа - По Раѓањето Sitz Бања Соли - Бања

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

ИСТО КАКО МАМА ВПИЕ : Помага да се лекува и да се намали отокот и непријатност по раѓањето.СПА ИСКУСТВО : вкусна свеж мирис за-мора да има спа-како постпартална бања впие.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Нашата sitz впие е направен со органски acai, matcha зелен чај и калинка.БЕЗБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА : Овој подмладителен на бременоста бања впие е противалергиски и paraben-free.НАСОКИ : Лажичка бања прав во трчање бања вода за богата, луксузен пенливата.Идеален за употреба за време на и по бременоста, или во секое време, Бела Б Бања во Прав (формално познат како "Мама Впие") е богат, луксузни алтернатива на редовните бања соли или Epsom соли.Подмладителен антиоксиданси од acai, натпревар од зелен чај и калинка заедно со навлажнувачки масла како на пример органски сусам, авокадо и јојоба, направи Бела Б Бања Прав мора да се има спа-како искуство.Исто така, совршено за да го користите по бременоста за да им помогне на смири чувствителни области.Бесплатни parabens (вештачки конзерванси) и животински нус-производи.Лажичка во бања со млаз вода за богата, прекрасен пенливата и да уживате. 7.5 оз тегла.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.