• Обновено
EACHSHOT Видео Микрофон Микрофон за Камера на Canon, Nikon, Sony A7III A6500 A6400 A6300, Panasonic GH5 GH4, GoPro Микрофон Адаптер, iPhone Vlog Vlogger w/ 3.5 mm TRRS TRS Кабел [НЕ за Бунтовнички T6]

EACHSHOT Видео Микрофон Микрофон за Камера на Canon, Nikon, Sony A7III A6500 A6400 A6300, Panasonic GH5 GH4,

Оценката:
DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

НЕ за Canon Rebel T6, НЕ за Sony A6000. тоа е една деликатна и cardioid Микрофон кој е целосно направен од Алуминиум и доаѓа со супер анти-мешање функција.Инсталиран со супер внатрешни Микрофон , тоа може да им помогне на вашата камера и телефон за професионално снимање на видео клип за да се направи тоа радиодифузија ниво !.Трансдуцерот Принцип : Назад Tank.Трансдуцерот Принцип : Назад Tank.Поларните Шема : Супер Cardioid.Максимална SPL : 100 d B.Фреквентен Опсег : 80 HZ~16000 HZ.THD : ≤1%.Излезна Отпорност : 2.2 ±30%kΩ.Динамички Опсег : 100 d B.Осетливост : -34±3db.Сигнал / Шум : ≥58 d B.Тежина : 34.2 g, Големина : 21mm*85mm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.