• Обновено
Мемориска Картичка за Проширување, Микро Картичка Продолжување Поврзувачот PCB Сигурен за ПОДДРШКА за MP3 MP4 Плеер за паметен Телефон

Мемориска Картичка за Проширување, Микро Картичка Продолжување Поврзувачот PCB Сигурен за ПОДДРШКА за MP3 MP4

Оценката:
DEN 225.36

Тековен
Во магацинот.

Со добра и стабилна врска, вие сте веќе не се плаши да биде исклучен мидвеј, се чувствуваат послободно.Исто така погоден за глас рекордери, MP3 player, MP4 плеери, дигитални камери, GPS navigators, итн.со микро картичка.Висок квалитет на мемориската картичка за проширување адаптер за поддршка на мемориската картичка штекер женски машки.Погоден за уреди опремени со микро картичка проширување слотови, како што се smart телефони, pda уредите, и таблет компјутери.Можете да ја проширите слотот за мемориската картичка кон надвор за мемориска картичка (не е вклучен).Поддршка поврзете на мемориската картичка за тестирање.Функција : 1. Погоден за уреди опремени со микро картичка проширување слотови, како што се smart телефони, pda уредите, и таблет компјутери.2. Исто така погоден за глас рекордери, MP3 player, MP4 плеери, дигитални камери, GPS navigators, итн.со микро картичка.3. Со добра и стабилна врска, вие сте веќе не се плаши да биде исклучен мидвеј, се чувствуваат послободно.4. Висок квалитет на мемориската картичка за проширување адаптер за поддршка на мемориската картичка штекер женски машки.5. Можете да ја проширите слотот за мемориската картичка кон надвор за мемориска картичка (не е вклучен).Поддршка поврзете на мемориската картичка за тестирање.Спецификација : Предмет Тип : Мемориската Картичка Extension Material : PCB Пакет Листа : 1 x Memory Картичка Проширување.

Параметри на производот

Item Type:
Memory Card Extension
Material:
PCB
Package List:
1 xMemory Card Extension :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.