• Обновено
SmartMouth Оригинални Активира Миење На Устата Еден Пакети, Патување Миење На Устата, Свежо Нане, 20 Пакет

SmartMouth Оригинални Активира Миење На Устата Еден Пакети, Патување Миење На Устата, Свежо Нане, 20 Пакет

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Опис на производот Погоден Smart Mouth Оригинални Активира Здив Исплакнете Еден Пакети работа само како на dual-прелива шише да се задржи на две течности посебна додека го користите.TSA-одобрени пакети лесно се вклопуваат во вашиот багаж, чанта, или briefcase, што го прави лесно да се земе Smart Mouth на патот.Ја воодушеви вашите сетила за вкус со нашите алкохол-слободен нане миење на устата.Бие лош здив значи дека се занимаваат со вистински извор на лош здив—сулфур гас.Ако сте сериозни во врска со справувањето со лош здив, ништо не работи подобро отколку да се активира цинк јонска технологија.Smarth Mouth е двојна формула е комбинација на сулфур eliminator и цинк ion activator за ослободување милијарди цинк јони.Активирана Smarth Mouth се расчисти далеку постојните сулфур гас и новото производство за дополнителни 12 часа.Smarth Mouth е активира само формула која се занимава со вистински извор на лош здив за целосна 24 часа.Оваа здив исплакнете е стоматолог се препорачува.За најдобри резултати, користете го наутро за целосна 12 часа на чистење на здив, и се користи повторно пред спиење за да се спречи утрински здив.Покриени од страна на Smart Mouth 60-дневниот Гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со вашиот Smart Mouth производ купен од Smart Mouth или овластен продавачот во сад, може да побарате враќање на парите или замена на производот.Бидејќи Smart Mouth не е во можност за контрола на квалитетот на производите се продаваат од страна на неовластени продавачот, освен ако поинаку не е забрането со закон, на Гаранција не е достапна за производи купени од неовластен продавачи.Ќе се бара да mail, на ваш трошок, завршен Гаранција Барање за ппг, доказ за купување, и оригиналниот UPC етикетата од производот да Smart Mouth.Гаранцијата се однесува само на оригиналот, на крајниот корисник набавувачот.Гаранција барање мора да се направи во рок од 60 дена од купувањето.Smart Mouth го задржува правото да ги негираат гаранција барања во случаи на сомневање за измама или злоупотреба.Контакт Информации За Производителот 1-800-492-7040.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.