• Обновено
За ЏВАКАЊЕ Rincinol П Р. Н Орален Исплакнете, 2 Count

За ЏВАКАЊЕ Rincinol П Р. Н Орален Исплакнете, 2 Count

Оценката:
DEN 462.72

Тековен
Во магацинот.

Се препорачува за : устата и непцата рани, ортодонтски апарати, образ каснувања, устата изгореници, протези, протеза иритација.Како Rincinol работи : Безбеден за деца.Алкохол-слободни.Rincinol форми микро-тенок, невидлив заштитна бариера преку рани, која ја спречува течни и храна од иритирачки чувствителни нервни завршетоци и промовира брзо оздравување.Rincinol содржи алое вера за да нежно смирување на болка болка во обезбедување на помош за до 6 часа. 4 мл.Се препорачува за : устата и непцата рани, ортодонтски апарати, образ каснувања, устата изгореници, протези, протеза иритација.Како Rincinol работи : Rincinol форми микро-тенок, невидлив заштитна бариера преку рани, која ја спречува течни и храна од иритирачки чувствителни нервни завршетоци и промовира брзо оздравување.Исто така, Rincinol содржи алое вера за да нежно смирување на болка болка во обезбедување на помош за до 6 часа.Безбеден за деца.Алкохол-слободни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.