• Обновено
Panpuri Нежна Пена за Чистење на курирската служба DHL Express Вредност Пакети (Пакети за 12) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Panpuri Нежна Пена за Чистење на курирската служба DHL Express Вредност Пакети (Пакети за 12) Од Thaigiftshop

Оценката:
DEN 13173.84

Тековен
Во магацинот.

❀ Влага Зачувување. ❀ Извлекува нечистотии, вишокот на масла, загадувачи и други кожни агресори со моќни Свети Lotus вода и detoxifies на кожата со flavonoid богати Глуварче се извлече. ❀ Прецизен Чистење. ❀ Оваа група е за : Panpuri Нежна Пена за Чистење.Овој сет е вклучена со : 1.) Panpuri Нежно Чистење Пена Прецизен Чистење.Го извлекува нечистотии, вишокот на масла, загадувачи и други кожни агресори со моќни Свети Lotus вода и detoxifies на кожата со flavonoid богати Глуварче се извлече.Влага Зачувување.Ја чисти, без да предизвика иритација со Црна Врба кората и кожа-благотворно Кактус Матични екстракти, и се смета за нивната способност да се зачува природен на кожата хидратација бариера.Petal-Мека Пенливата.Пенливата со уникатен, крем, сапун бесплатни пена исполнета со совети за освежување на грејпфрут кора од лимон.Dermatologically-тестирани, вклучувајќи ги и чувствителна кожа.На ветер : - примена на два пумпи на пена на влажно лице.- Нежно масирајте со кружни движења, избегнување на очите.- Темелно исплакнете го и туп да се исуши.- Се користи секојдневно AM и PM.Количина : 12 Пакети.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.