• Обновено
BALLONBLANC Пора Длабоко Чистење Камшик Пена Лицето Измијте Чистење | Шминка Смена | Формулиран Со Природно Добиени Ботанички Состојки | За Сите Тип Кожа | 5 Мл (01.Пора Длаб

BALLONBLANC Пора Длабоко Чистење Камшик Пена Лицето Измијте Чистење | Шминка Смена | Формулиран Со Природно

Оценката:
DEN 2275.20

Тековен
Во магацинот.

Формулиран со EWG е зелена оценет состојка добиени од масни киселини во кокосово масло, кој е безбеден за кожата и за средини.Создава богата количина на крем пена со само мала количина за ефикасно чистење без кожата од сувост или затегнување по употребата.Исполнет со 8 различни кожата корист ботанички состојки.Производот може да се користи за сите типови на кожа, како што се чувствителни, сува, мрсна и комбинација типот на кожата.Блага секојдневно чистење со пора грижа ефект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.