• Обновено
Индустриски Вратило Менгеме, Лесен за Употреба, Гумени менгеме на назад Стеги Зафат Клуб Вратило Додаток Трајни производи за Клубот за Возачи

Индустриски Вратило Менгеме, Лесен за Употреба, Гумени менгеме на назад Стеги Зафат Клуб Вратило Додаток Трајни

Оценката:
DEN 179.76

Тековен
Во магацинот.

Голф putters се користи со пороците за заштита на вратило и обезбедување на прачка на местото за време на монтажа и демонтажа.Обезбедување на putter клуб останува стабилна.Висок квалитет на гума, долг животен век.Должината е 8.8 cm(3.5 во), ги исполнува сите ваши клуб одржување потреби.На страна ребра зголемување на триење на менгеме на назад со помалку притисок.Функција : 1. Висок квалитет на гума, долг животен век.2. Обезбедување на putter клуб останува стабилна.3. putters се користи со пороците за заштита на вратило и обезбедување на прачка на местото за време на монтажа и демонтажа.4. На страна ребра зголемување на триење на менгеме на назад со помалку притисок.5. Должината е 8.8 cm(3.5 во), ги исполнува сите ваши клуб одржување потреби.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Голф Клуб менгеме на назад Clamp Material : rubber Color : black Weight : Прибл. 51g Должина : Околу. 8.8 cm/3.5 во Пакет Листа : 1 x Golf Клуб менгеме на назад се Стега.

Параметри на производот

Condition:
100% brand newItem type
Package List:
1 xGolf Club Vise Clamp :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.