• Обновено
Marpol Сребро Полирање Павлака, Ставете (130 Грам / 4,5 МЛ) Пломби Кои се Чисти, Сјае, Заштитува, Сите Намена, Алуминиум, Никел, Железо, Бакар, Цинк, Сребро, Злато, и од не ' Рѓо?

Marpol Сребро Полирање Павлака, Ставете (130 Грам / 4,5 МЛ) Пломби Кои се Чисти, Сјае, Заштитува, Сите Намена,

Оценката:
DEN 1164.00

Тековен
Во магацинот.

СИТЕ НАМЕНА ПОЛИРАЊЕ на КРИМ - се Користи за било какви метални материјали и се врати својот сјај.Комплет доаѓа со мека крпа премногу.ОДЛИЧНО ЗА не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - Направете вашите садови и saucepan нов изглед со овој едноставен за полнење.Употреба на teapot, прибор за јадење, мијалник, тела, врата се справи, па дури и бања прибор.ЗАШТИТНА ОБВИВКА - Со својата заштитна обвивка може да се гарантира траен сјај за годините што доаѓаат, со едноставна примена.Се КОРИСТИ од СТРАНА на стручни лица - се Користи од страна на многу домаќинства, доверени од страна на професионалци.Совршен износ да се добие работа кога станува збор за отстранување на рѓа и полирање алуминиум.ЗА СИТЕ МЕТАЛНИ РАБОТИ - мала количина може да се врати на својата голема блесок.Употреба на вашиот автомобил е додатоци, злато и сребро работи, хром и алуминиум, и многу повеќе.Marpol Полирање Крем е не-абразивни комплет кој работи на сите метални површини како што се алуминиум, хром, злато, сребро, од нерѓосувачки челик, алуминиум, месинг, и бакар.Секоја апликација дава долготраен сјај додека отстранување на оцрни и оксидација.Комплет вклучува 130 грама крем и мека крпа која може да се трансформира во нешто во неговата оригинална сјај.Тоа е сите намена метал полски крем што може да се користи во домаќинството и на вашето возило.Тоа е само метал полски треба да одам на работа!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.